reprezentant vanzari

health beauty

Job expirat

RESPONSABILITATI

reprezentantul de vanzari face parte dintr-o echipa de 4 vanzatori subordonati unui director de vanzari.
responsabilitatile
- prezentarea si vanzarea produselor /echipamentelor cosmetice in cadrul centrelor de frumusete care fac deja parte din baza de date
- prezentarea si vanzarea produselor cosmetice clientilor noi , centrelor de frumusete care se dechid noi

CERINTE

seriozitate, disponibiliate imediata, responsabilitate

BENEFICII OFERITE

salariu fix + comision din vanzari,masina de servici, telefon

In cursul anului 2003, s-a infiintat compania HEALTH & BEAUTY INTERNATIONAL, societate care are ca principala activitate importul si distributia produselor si echipamentelor destinate domeniile frumusetii si sanatatii. Health & Beauty International se orienteaza in principal catre 3 domenii de interes: domeniul sanatatii/ medical, care include spitale, clinici si centre medicale, centre de recuperare si balneoclimaterice, domeniul frumusetii – saloane si centre de frumusete de lux si domeniul sportiv – centre de fitness si cluburi sportive.Pe langa distributia acestor produse si echipamente, HEALTH & BEAUTY INTERNATIONAL isi asuma un rol important, alaturi de clientii sai, de a face piata frumusetii si sanatatii din Romania sa devina o piata la fel de importanta ca si cele din Europa de Vest, si sa ofere romanilor premisele pentru a beneficia de aceleasi tratamente si ingrijire. Prin intermediul actiunilor promotionale si a publicitatii, atat “business to business” cat si “business to customer”, HEALTH & BEAUTY promoveaza nu numai produsele si echipamentele distribuite, dar si un nou mod de viata, un mod de viata in care frumusetea, sanatatea si confortul sa detina un unul dintre cele mai importante roluri.