Reprezentant Vanzari

avon cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

A jongla cu timpul alocat serviciului, gospodariei si familiei nu este usor. Avon va ofera posibilitatea de a castiga bani intr-un mod ce se potriveste cu stilul dumneavoastra de viata. Nu aveti nevoie de experienta, ci doar de motivatia de a reusi. Noi va vom oferi suportul necesar prin intermediul unor programe profesioniste de training deopotriva in domeniul afacerilor si al frumusetii.

CERINTE

vointa

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonus):
Primiti comision in functie de vanzari(15%,20%,25%).
-Devenind membru al Clubului Nova veti castiga un comision de pana la 40%.
-Puteti participa gratuit la cursul de cosmetica.
-Inscrierea si pachetul de inscriere(cuprinde materialele necesare desfasurarii avtivitatii de reprezentant) sunt gratuite.
-Livrarea comenzii este gratuita,se face la domiciliu.
-Comanda se poate lansa si de pe internet,gratuit.
-Veti lua parte si la un program motivational lansat de Avon in urma caruia veti castiga produse Avon.
-Veti participa la un curs de cosmetica gratuit.
-Veti avea suportul neconditionat al unei echipe care va va ghida activitatea de reprezentant

DESCRIEREA FIRMEI

produse cosmetice