REPREZENTANT VANZARI

DELTA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea de anvelope auto, industriale si agricole;
- Identificarea si contactarea potentialilor clienti;
- Prezentarea ofertelor si identificarea nevoilor clientilor;
- Stabilirea conditiilor contractuale in acord cu politica de vanzari a companiei;
- Urmarirea derularii contractelor;
- Analiza evolutiei vanzarilor si luarea masurilor pt. realizarea targetului lunar;
- Intocmirea si transmiterea Directorului de Vanzari rapoartele de activitate solicitate.
- Imbunatatirea in permanenta a rezultatelor de vanzari.

CERINTE

- Experienta in vanzari minim 1 an;
- Studii medii sau superioare
- Cunostinte de operare PC.
- Permis conducere cat.B
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Indrazneala si perseverenta.

BENEFICII OFERITE

- Un pachet salarial motivant in functie de performante;
- Training de specialitate
- Telefon si masina de serviciu
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist, intr-o companie in continua dezvoltare.

Sub deviza Specialistul tau in roti Delta vine in intampinarea exigentelor clientilor, cu un nou mod de lucru, diferit de cel al concurentilor directi de pe piata anvelopelor si sercice-ului de roti, caracterizat prin dinamism, seriozitate si competitivitate.
Infiintata in anul 1996, avand ca obiect principal de activitate distributia de anvelope, camere de aer si benzi de janta, si service-ul de roti, compania noastra s-a dezvoltat rapid, cifra de afaceri crescand in mod constant