REPREZENTANT VANZARI

AXIAL Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

AXIAL Resurse Umane realizeaza selectia pentru o companie romaneasca in expansiune, importatoare, producatoare si distribuitoare de produse premium.
Postul: REPREZENTANT VANZARI Bucuresti - pentru clienti mari
Atributii:
- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti
- Identificarea potentialilor clienti
- Ofertare, prezentarea produselor companiei pentru dezvoltarea portofoliului de clienti

CERINTE

Persoana motivata, cu experienta in vanzari directe sau in domeniul relationarii cu clientii, minim 6 luni.
Abilitati de comunicare dezvoltate.
Permis auto - categoria B, cu experienta de condus

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial stimulativ (salariu fix + comisioane deosebite), telefon mobil, masina serviciu
Training specializat

AXIAL (www.axial.ro) este una dintre cele mai cunoscute companii de recrutare, care realizeaza selectii de personal pentru companii din cele mai diverse domenii de activitate.