Reprezentant Vanzari

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza piata interna si externa pentru vanzarea produselor din nomenclatorul firmei;
- Prezinta oferte, negociaza, incheie contracte comerciale si asigura derularea lor, cu respectarea stricta a disciplinei contractuale;
- Urmareste livrarea conform clauzelor contractuale, intocmeste documentele aferente pe faze de derulare;
- Raspunde de incasarea la scadenta a contravalorii marfurilor livrate.

CERINTE

- Studii superioare, de preferinta in specialitatea marketing-vanzari;
- Experienta in domeniul comercial de minim 2 ani;
- Cunostinte de limba engleza;
- Abilitati de utilizare a computerului;
- Spirit organizatoric, adaptabilitate si dinamism.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru atragator.

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.

Puteti aplica direct la oricare dintre ofertele nostre si prin transmiterea CV-ului Dvs. la adresa office@freemarkonsult.com.

Nr. operator date cu caracter personal: 6065