Reprezentant vanzari

Gazduire Web SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-intocmirea si emiterea ofertelor catre potentialii beneficiari
-promovarea imaginii companiei intr-un mod profesionist
-acordarea de asistenta tehnica si comerciala clientilor
-completarea comenzilor-contract cu toti clientii

CERINTE

-studii superioare finalizate/in curs - de profil tehnic
-cunostinte bune in utilizarea internetului
-experienta relevanta in relationarea cu clientii/vanzari
-personalitate dinamica, atitudine proactiva, orientare spre rezultate
-abilitati de comunicare si negociere
-spirit de echipa
-cunostinte Linux OS si CPanel constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-pachetul salarial motivant este alcatuit din salariul fix si comisionul acordat in functie de realizari
-training tehnic asigurat, cursuri de informare privind noile tehnologii

Gazduire WEB este o companie care ofera servicii de hosting, servicii de colocare si servere dedicate. Compania opereaza propriul sau centru de date realizat in anul 2007 dupa cele mai noi standarde in domeniu. Clientii nostru sunt companii pentru care prezenta pe web este importanta dar si simpli utilizatori ai internetului. Credem in munca bine facuta si ne straduim in fiecare zi sa oferim clientilor nostrii rezultate peste asteptarile lor.