Reprezentant vanzari

SC DAVIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de atingerea target-urilor de vanzari pentru produsul alocat;
- cunoasterea pietei;
- gestionarea relatiei cu clientii existenti si identificarea altora noi;
- promovarea produselor companiei catre clienti si asigurarea consultantei
specifice;
- urmarirea desfasurarii contractelor, respectiv termenele de plata, de
livrare etc.;
- realizarea rapoartelor zilnice de activitate, precum si a altor documente
rezultate in urma desfasurarii acttivitatii specifice;

CERINTE

- studii superioare sau medii;
- experienta pe un post similar minim 1 an;
- abilitati de operare PC ( pachetul Microsoft Office, Outlook, navigare internet );
- cunostinte limba Engleza – obligatoriu( scris, citit, vorbit);
- cunoasterea unei alte limbi straine reprezinta un avantaj;
- disponibilitate la deplasari in teren, min 50% din timpul de lucru;
- orientare catre client, bune aptitudini de comunicare;
- abilitati bune de negociere;

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut si profesionist;
- pachet salarial atractiv;
- masina si telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

IMPORTATOR GENERAL PENTRU ROMANIA