Reprezentant Vanzari

RO GROUP INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aranjarea produselor la raft in punctele de vanzare alocate;
- Vizitarea clientilor din portofoliu conform routingului stabilit;
- Efectuarea de inventare in punctele de vanzare;
- Intocmirea comenzilor si transmiterea lor la sediul firmei;

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Permis de conducere categoria B minim 2 ani vechime;
- Experienta in vanzari si abilitati de negociere;
- Domiciliul stabil in Bucuresti.
- Persoana dinamica, entuziasta, ordonata, cu simt de raspundere si abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant (autoturism, abonament GSM);
- Decontare integrala pentru deplasarile efectuate in interes de serviciu;
- Bonusuri de performanta si traininguri de perfectionare permanente.

Societate comerciala cu capital integral privat avand ca obiect de activitate importul, vanzarea si distributia de accesorii auto.

Credem in OMUL POTRIVIT LA LOCUL POTRIVIT si consideram ca atitudinea cantareste uneori mai greu decat cunostintele si experienta.

Website: http://www.rogroup.ro/