REPREZENTANT VANZARI

ERIC JOBS & TRAINING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea instalatiilor de purificare si reciclare a apei pe ariile :
Buc-PH-BV
Buc- AG-DB-IL
IS-BC-NT-SV
CJ-MS-SB-AB
BH-AR-TM .
- identificarea potentialilor clienti ( persoane juridice) , crearea , mentinerea si dezvoltarea portofoliului
- negociere /incheiere de contracte
- prospectarea pietei si cunosterea competitorilor
- prezentare rapoarte catre superiorul direct
- atingerea targetului de vanzari
- propunerea de noi solutii si imbunatatiri

CERINTE

- studii superioare, profil tehnic (avantaj mecanica fluidelor)
- experinta min. 3 ani in domeniul vanzarilor
- carnet conducere categoria B
- limba engleza, nivel mediu ( germana -avantaj)
- cunostinte operare PC
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere, orientare spre client, proactiv
- perseverenta si automotivare in atingerea obiectivelor propuse
- responsabil , spirit organizatoric, dinamic
- disponibilitate deplasari frecvente in tara

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant + comision din vanzari
- masina
- telefon
- laptop
- posibilitati de dezvoltare continua a carierei
- trainiguri specifice
- posibilitate de a lucra intr-un colectiv dinamic

Compania Eric Jobs & Training, a luat fiinta ca urmare a identificarii nevoii reale de diagnosticare si tratament (vezi training de specialitate), a multora dintre companiile prezente pe piata romaneasca, a nivelului acestora de intelegere a nevoii de SPECIALIZARE, EDUCARE, CONTROL, MULTUMIRE etc. a echipelor proprii.
Echipa de la Eric Jobs & Training este alcatuita in exclusivitate din specialisti, fosti angajati pe diverse trepte in variate echipe de vanzari, trecuti prin toate etapele de training facute cu multe alte companii prezente pe piata de profil.Tocmai de aici a venit si ideea de a face lucrurile altfel decat pana acum, de a sta alaturi de o echipa si nu fata in fata, de a fi motorul, exemplul, profesorul, ghidul unei echipe si nu doar firma de specialitate care mai preda un curs.
Fiind participanti la randul nostru de pe pozitia de elevi, am reusit sa identificam toate hibele de training, astfel incat tot ceea ce se petrece intr-o astfel de sesiune sa nu fie uitat atunci cand suntem pe drumul catre casa.
Astfel noi, echipa de la Eric Jobs & Training, am hotarat ca WE MAKE THE DIFFERENCE, ca noi putem sa va oferim acele instrumente si cursuri de care aveti intr-adevar nevoie.