Reprezentant vanzari - ambalaje din carton

TRANSIT STAR PACKAGING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in cinformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual.
Participarea la negocieri, intocmirea actelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora.
Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

Experienta in domeniu.
Permis conducere categ. B.
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica si perseverenta.
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Cunostinte de operare in MS Office (Word si Excel)
Atingerea obiectivului (target).

BENEFICII OFERITE

Comision din incasari, masina de serviciu, telefon.

Producator ambalaje din carton, duplex, microondul, ambalaje din carton ondulat trei straturi si ambalaje din carton ondulat cinci straturi.