Reprezentant vanzari

SRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg se va alatura unei echipe tinere dar experimentata, odata cu deschiderea noului show-room va putea lucra intr-un domeniu placut, cu clientela aleasa, va beneficia de training de specialitate, de participari la targuri si expozitii dedicate, va avea colegi pe care se poate baza in dezvoltarea noii cariere.
Avem nevoie de oameni bine motivati si motivati de succes.

CERINTE

Persoana dinamica, cu dorinta de a lucra cu succes in vanzari in domeniu tehnic-design.
Experienta de lucru cu constructori si arhitecti este preferabila dar nu obligatorie
Obligatorie este atitudinea deschisa si dorinta de a invata.

BENEFICII OFERITE

Salariu Fix 200-300 euro functie de experienta
Comision din vanzari
Bonuri de masa
Masina de servici - full time inclusiv in concedii
Training-uri, team-bulding, telefon ....

SRO este o organizatie care include manageri de vanzari / reprezentanti de vanzari si echipe de vanzari cu o vasta experienta in vanzari pe unul din domeniile constructii / arhitectura; marketing / publicitate; financiar si care au reusit sa genereze rezultate economice spectaculoase, si / sau sa dezvolte noi oportunitati de afeceri.

Printre activitatile de baza ale SRO se regasesc:
Servicii de extrenalizare a vanzarilor
Leasing de personal vanzari
Training vanzari
Consultanta in vanzari
Servicii de reprezentare tehnic-comercial si dezvoltarea afacerii
Recrutare personal vanzari