Reprezentant vanzari

TZNet Date&Internet SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezinta, promoveaza si vinde direct la domiciliul clientului serviciile de telecomunicatii ala companiei TZNET.

Participa direct in activitatile legate de prezentarea si promovarea companiei.

Transmite clientilor/potentialilor clienti informatii despre preturi, clauze contractuale , paramatrii tehnici, data de instalare/implementare a serviciilor etc.

Incaseaza la domiciliul clientului contravaloare taxei de instalare a serviciului..

CERINTE

Cunostinte medii in domeniul IT/Telecomunicatii.
Abilitati in comunicare, rabdare, politete, aspect placut si ingrijit.
Experienta in domeniu nu este relevanta.

BENEFICII OFERITE

Se ofera comision extrem de motivant in functie de realizari.
Dupa perioada de proba se ofera si salariu fix care va fi negociat la momentul respectiv.

TZNet este unul dintre principalii ISP-isti rezidentiali din Bucuresti, oferind servicii de acces, de transport si solutii complete pentru clientii si partenerii sai.
TZNet Date&Internet dezvolta la acest moment un program de extindere a departamentului tehnic pentru cresterea calitatii serviciilor de suport, catre clientii si colaboratorii sai.