REPREZENTANT VANZARI

AVON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- gasirea potentialilor clienti;
- vanzare produse Avon in urma primirii unor brosuri lunare;
- livrarea produselor la clienti;
- incasare contravaloarii produselor;

CERINTE

Candidatul ideal
- persoane comunicative, care sunt in cautare unei posibilitati de a obtine un venit suplimentar
- Persoane dinamice, serioase, usor adaptabila la lucrul in echipa, indiferent de sex, cu varsta peste 18 ani.
Nu ai nevoie de experienta, ci doar de motivatia de a reusi.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- posibilitatea de a plasa comenzi on line, fara a mai fii necesara deplasarea la sediul zonei;
- vei intalni oameni diferiti, vei lega noi prietenii,POTI DEMARA PROPRIA AFACERE avand ca partener pe unul dintre cei mai mari si mai de succes producatori de cosmetice din lume;
-castiguri intre 15%-40%;
-curs gratiut cosmetica, machiaj si tehnici de vanzare cu diploma "Beauty&Business";
-cadourii motivationale constand in cele mai populare produse Avon;
-inscriere gratuita;
-posibilitatea de promovare;
-AVON ofera posibilitatea de a deveni COORDONATOR tuturor Reprezentantilor care doresc sa-si dezvolte o cariera;
-livrarea coletelor la domiciliu

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de vanzari directe de produse cosmetice