Reprezentant Vanzari

EVEREST CONSTRUCTII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautarea clientilor si intretinerea relatiilor cu ei.
Incasarea debitelor de la clienti.
Preluarea comenzilor si urmarirea livrarilor.
Urmarirea obiectivelor in constructie pe zona alocata.
Ofertarea clientilor.
Intocmirea de rapoarte de activitate.

CERINTE

Experienta minim 1 an intr-un post asemanator (avantaj constructii).
Seriozitate, punctualitate.
Persoana dinamica, deschisa, sociabila.
Permis de conducere categ. B (fara evenimente rutiere).
Cunostinte PC (MS Office, Internet Explorer).

BENEFICII OFERITE

Autoturism de serviciu.
Telefon Mobil.
Acces la PC.

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de materiale pentru constructii
Firma noastra este o societate comerciala tanara si dinamica, care prin politica de vanzari si prin seviciile de calitate oferite a reusit sa devina intr-un timp scurt un furnizor important in piata materialelor de constructii din Bucuresti si imprejurimi.

Prin intermediul acestei pagini va oferim un nou serviciu ¿Casa de comenzi¿, prin care se ofera posibilitatea sa comandati telefonic materialele necesare fara a fi nevoie sa va deplasati la depozitul nostru, cu plata la locul de livrare sau prin banca, transportul fiind gratuit in Bucuresti si imprejurimi.