Reprezentant Vanzari

PRO AS COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- facilitarea procesului de vanzare a produselor societatii catre clientii actuali si potentiali;
- construirea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor de colaborare cu clientii actuali si potentiali in ceea ce priveste: cooperarea comerciala zilnica (preluarea comenzilor, informarea asupra produselor si preturilor), monitorizarea si evaluarea pietei monitorizarea si urmarirea situatiei financiare a clientilor,
- cresterea vizibilitatii marcilor comercializate de societate,
- dezvoltarea portofoliului de clienti,
- intretinerea relatiei cu clientii si dezvolarea ei,
- incheierea si urmarirea derularii contractelor cu clientii.

CERINTE

- capacitate de comunicare;
- orientare catre client si catre rezultate;
- capacitate de organizare si planificare;
- excelente abilitati de vanzator;
- abilitati tehnice;
- excelente abilitati de relationare cu clientii
- cunostinte in folosirea calculatorului (MS Office, Internet, E-mail);
- experienta in domeniu similar constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu de baza,
- comision la vanzari,
- participare la training-uri pe domeniu;
- telefon de serviciu,
- masina de serviciu

Pro As Company distribuie utilaje, accesorii si scule fiabile, utilizatorilor din constructii, reparatii si amenajari, asigurind consultanta si service prin oameni bine pregatiti tehnic.
Pro As Company este reprezentant Milwaukee pe Romania.
Milwaukee este unul dintre cei mai mari producatori de scule profesioniale pentru constructii...
VIZIUNE: “Vom creste calitatea si eficienta muncii prin produse si servicii in pas cu tehnica.”