reprezentant vanzari

PRINTEC GROUP ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvolta portofoliul de clienti al organizatiei prin atragerea de noi clienti ;
· Stabileste lista de clienti potentiali pentru vanzarea echipamentelor existente in portofoliu organizatiei
· Asigura pregatirea documentatiei si analiza tranzactiilor in curs

CERINTE

Studii superioare,de preferinta economice
· Minim 1 an experienta in domeniul vanzarilor
· · Buna cunoastere a limbii engleza
· Foarte bune abilitati de vanzare si de negociere
· Abilitati de rezolvare a problemelor
· Cunostinte bune de operare PC
· Capacitate de decizie
· Orientare catre client
· Abilitate de lucru in conditii de stres si termene-limita
· Bune abilitati de relationare interpersonala si de lucru in echipa
- Permis de conducere

Printec Romania face parte din grupul de firme Printec (www.printecgroup.com), care este prezent in 14 tari europene. Compania noastra furnizeaza solutii profesioniste legate de echipamente de tip Self-Service Terminals, tehnologii de card magnetic si smart, plati electronice, securizare de date, hardware si software specializat sau de uz general. Principalii clienti ai companiei sunt bancile comerciale, institutiile financiare nebancare dar si alte institutii din Romania; principalii parteneri reprezentati de catre Printec sunt NCR, VeriFone, Thales, Gemalto, Nortel Networks. Sediul principal este in Bucuresti, iar firma mai are 25 centre de service in Romania si unul in Chisinau.