REPREZENTANT VANZARI

AXIOME CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil cu promovarea si vanzarea produselor firmei
- identifica si gestioneaza clienti noi
- acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor
- urmareste derularea contractelor si a comenzilor
- stabileste impreuna cu conducerea strategii de promovare
- participa la intocmirea si realizarea planului de vanzari
- intocmeste rapoarte de activitate lunar
- participa la cursuri de scolarizare

CERINTE

Persoana dinamica cu initiativa si tenacitate.
- experienta
- capacitate foarte buna de a identifica nevoile clientilor
- spirit organizatoric
- permis de conducere B
- cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea construirii unei cariere intr-un departament in dezvoltare
- pachetul salarial include masina, telefon, cota fixa si cota variabila

-companie in dezvlotare cu management modern, flexibil cu acces direct la patronat
-colectiv dinamic