REPREZENTANT VANZARI

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoastrea deplina a serviciilor si produselor

- Prezentarea ampla si adecvata a serviciilor si produselor

- Promovarea permanenta a serviciilor si produselor

- Mentinerea relatiei cu clientii

- Gestionarea produselor

- Intocmirea actelor contabile

- Respetarea procedurilor companiei

- Implicarea puternica in activitate pentru indeplinirea scopurilor propuse

- Obligatia de a invata informatilor noi, astfel incat sa se tina pasul cu rata de dezvoltare a domeniului de activitate

- Promovarea imaginii companiei

CERINTE

- Experienta in vanzari (constituie avantaj)

- Studii superioare (constituie avantaj)

- Operare PC - nivel mediu

- Contabilitate primara

- Capacitate de acumulare a informatiilor

- Deschidere la nou si flexibilitate la schimbari

- Capacitate de a lucra in echipa

- Dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta

BENEFICII OFERITE

- Venituri corelate cu realizarile

- Oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala

- Un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

Companie nationala de telecomunicatii