Reprezentant vanzari

ASEAS INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentantul de vanzari trebuie sa pastreze legatura cu clientii din baza sa de date, telefonic sau prin deplasari efectuate la sediul clientului, precum si sa identifice noi clienti potentiali.
Pentru a se asigura ca produsul satisface toate necesitatile clientului, in afara recomandarilor competente, reprezentantul de vanzari poate oferi echipamentele spre testare.
In scopul demostrarii calitatii si calitatilor produselor, reprezentantul de vanzari organizeaza demonstratii cu produsele oferite.

CERINTE

Cautam o persoana dinamica, serioasa, cu abilitati in comunicare si negociere.
Postul presupune deplasari in Bucuresti si in tara.

Firma asigura pregatirea din punct de vedere tehnic a reprezentantilor de vanzari.

Permisul de conducere categoria B si cunostintele IT de baza (MS-Office / Windows) constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariul si bonusurile se vor negocia in cadrul interviului.

ASEAS International este o firma dinamica, ce se afla in continua expansiune.
Clientul este in centrul activitatii noastre, si de aceea dorim sa furnizam o gama cat mai larga de produse si servicii de calitate.
In acest scop aplicam, sistemul de management al calitatii ISO 9001:2000. Produsele oferite de noi sunt de calitate, provenind de la marci recunoscute prin calitatea produselor lor.
Prin intermediul departamentului tehnic ne asiguram ca nici o masina nu paraseste sediul firmei, daca nu este intr-o stare tehnica foarte buna.
Pentru a ne asigura ca produsul satisface toate necesitatile clientului, oferim masinile spre testare.
In momentul de fata exista mai multe game de produse:
Masini de procesat numerar ¿ marca REIS, Germania
Masini de bandat ¿ marca ATS, Elvetia
Distrugatoare de documente ¿ marca AURORA
Detectoare de gaz ¿ marca Tecnocontrol, Italia