Reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usorsi placut.
Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu noi va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara prea mult timp sau efort.

CERINTE

Formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene)
Colectare de comenzi de produse pe baza brosurilor
Distribuirea produselor clientilor personali
Plata contravalorii produselor la 18 zile de la livrare.

Persoanele iteresate vor fii contactate in 24 de ore si vor primi gratuit, personal sau prin posta, pachetul de inscriere, continand brosuri si materiale explicative

BENEFICII OFERITE

- 15-30% din valoarea comenzilor
- livrare gratuita la domiciliu
- puteti plasa comenzile online
- produse cadou in fiecare luna
- participarea la concursuri si competitii
- sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe
- aveti permanent sprijinul uni coordonator de vanzari.