REPREZENTANT VANZARI

PORTA DESIGN MOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

- formeaza baza de date cu clienti si mentine contactul cu acestia
- participa activ la procesul de vanzare
- stabileste contactul cu clientii - potentiali + efectivi
- identifica cerintele acestora,
- oferteaza clientii si prezinta solutiile cele mai adecvate.
- consiliaza clientii in rezolvarea problemelor aparute
- este responsabil de incasarea lucrarilor care privesc portofoliul sau de clienti
- intocmeste fisa zilnica privind activitatea sa precum si situatiile periodice cerute
- colaboreaza cu celelalte departamente pentru ducerea la indeplinire a sarcinilor ce ii revin

CERINTE

- experienta in vanzari;
- abilitati de comunicare si negociere;
- persoana responsabila si motivata;
- capacitate de lucru in echipa dar si de organizare independenta a activitatii.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix negociabil;
- comision din vanzari.

S.C. PORTA DESIGN MOB S.R.L. este societate cu capital privat roman 100 %, infiinatata in 2004.avind un personal foarte bine pregatit si instruit, care va ofera intotdeauna cele mai rapide si eficace solutii .
Unul din obiectivele strategice ale PORTA DESIGN MOB este mentinerea si cresterea nivelului de calitate al produselor si serviciilor noastre,extinderea gamei acestora, tinerea sub control a tuturor activitatilor, satisfacerea cerintelor clientilor .
Producem si comercializeazam o gama larga de produse de mobilier unicat, la comanda, care va ofera libertatea de alegere a culorilor si formelor.
Societatea noastra este din anul 2006 dealer autorizat al firmei PORTA DOORS, producator de renume al usilor de interior profilate, cu un design modern si gama larga de culori, fiind fabricate in toate dimensiunile folosite in constructii .