Reprezentant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATRIBUTII
- sa identifice clientii in teren, sa oferteze produsele, sa preia comenzile;
- sa realizeze obiectivele de vanzari;
- sa creeze si sa actualizeze permanent fisierul de clienti;
- sa asigure mentinerea unor bune relatii cu clientii.

RESPONSABILITATI:
- raspunde de transmiterea tuturor comenzilor si asigurarea perfectarii contractelor cu clientii.
- raspunde de negocierea termenelor si conditiilor contractelor cu clientii,
- asigura confidentialitatea informatiilor, datelor si actelor interne.
- respecta confidentialitatea activitatii desfasurate.
- respecta cerintele uzuale de neconcurenta.
- este responsabil de mentinerea in buna stare a autoturismului de serviciu si a altor echipamente puse la dispozitie

CERINTE

Educatie:
- studii universitare

Experienta:
- vechime intr-un post similar cel putin 3 ani

Abilitati:
- reale abilitati de comunicare, operativitate, organizare personala, abilitate de a identifica nevoi si probleme si de a le solutiona sau raporta promt, flexibilitate, abilitate de a stabili si mentine relatii eficiente cu colegii si partenerii societatii, implicare, rezistenta la lucru in conditii de stres, feed-back

Aptitudini:
- operare PC
- nivel mediu de cunostere a materialelor de constructii, in special al agregatelor si betoanelor

BENEFICII OFERITE

BENEFICII
- salariu fix
- comision
- bonuri de masa
- masina & telefon mobil
- CO - conform legislatiei in vigoare