Reprezentant vanzari

SC LOGICODE SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea bazei de clienti existenta.
- Identificarea de noi oportunitati.
- Crearea si dezvoltarea interesului pentru sistemele de etichetare, culegere automata a datelor promovate de LOGICODE S.A. precum si pentru aplicatiile software create de LOGICODE S.A.
- Abordarea noilor prospecti si identificarea cerintelor specifice acestora.
- Vanzarea echipamentelor specifice tehnologiei codurilor de bare: imprimante, scanere, etc.
• Dezvoltarea de solutii tehnice si sustinerea lor in vederea contractarii. In acest sens colaboreaza cu departamentul tehnic si departamentul logistic.

CERINTE

- Bune cunostinte tehnice- hardware
- Abilitati de comunicare si negociere, persuasiune si prezentare profesionala si personala, gandire stategica, dinamism, implicare.
- Cunostinte de limba engleza.
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv bazat pe experienta si performanta individuala a candidatului.
• Oportunitatea dezvoltarii carierei
• Sustinere in activitate, implicare in luarea deciziilor, participare alaturi de o echipa tanara de profesionisti.
• Sesiuni de training externe/ interne organizate de firmele partenere.

DESCRIEREA FIRMEI

Tehnologia codurilor de bare