REPREZENTANT VANZARI

SC EPA COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza planul de vanzari
- realizeaza obiectivele trimestriale negociate
- propune si implementeaza programe de vanzari
- administreaza eficient relatia cu clientii
- dezvolta portofoliul de clienti pe segmentul alocat
- intocmeste rapoarte de activitate saptamanle
- identifica clienti si oportunitati de vanzare in aria alocata

CERINTE

EXPERIENTA:
- experienta in vanzari de materiale de constructie constituie avantaj

Posesor permis conducere categoria B
STUDII: minim studii medii - absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat

CUNOSTINTE NECESARE:
- Tehnici de vânzare directa si indirecta si de negociere
- Operare PC (MS Office)
- Limba engleza (citit, scris, vorbit)
- Cunoasterea pietei locale de profil
- Cunoasterea generala a mediului de afaceri românesc

APTITUDINI SI DEPRINDERI NECESARE:
- Aptitudine generala de învatare
- Abilitati de comunicare
- Abilitati de negociere
- Acordare de consultanta si consiliere

CERINTE PENTRU EXERCITARE:
- Inteligenta de nivel superior
- Flexibilitate mentala
- Spirit organizatoric
- Echilibru emotional
- Capacitate de a evalua si a lua decizii prompte

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision vanzari + alte facilitati
- masina de serviciu
- telefon
- laptop

EPA COMPANY este un holding. Sub aripa EPA COMPANY isi desfasoara activitatea firme de comert pardoseli profesionale, constructii, executie si montaj tamplarie, confectii metalice, amenajari exterioare, comert cu sisteme sub acoperitori, proiectare.