REPREZENTANT VANZARI

TELETELL INFOLINE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea potentialilor clientii si obtinerea de informatii relevante despre acestia;
Contactarea telefonica a potentialilor clientii in vederea stabilirii intalnirilor si promovarii produselor TeleTell;
Intalniri si negocieri cu potentialii clienti in vederea incheierii de contracte;
Prospectarea si pregatirea continua a bazei de date a clientilor.

CERINTE

Mijloace de comunicare adecvate si intretinerea relatiilor cu clientii;
Limbaj corespunzator mediului de afaceri;
Abilitati de prezentare si negociere cu clientii;
Cunostinte in folosirea calculatorului (MS Office, Internet, E-mail);
Experienta in vanzari "business-to-business" constituie avantaj;
Experienta in "call center"; "Telesales" constituie avantaj;
Abilitati de a invata.

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial va cuprinde:
- salariu fix
- procent motivant din contractele obtinute
- bonusuri de echipa; bonusuri anuale
- bonuri de masa
Mediu tanar si dinamic intr-o companie multinationala.

TeleTell Infoline S.R.L. este o companie de informatii media, apartinand concernului international Ekspress Grupp (detalii:http://www.egrupp.ee/ettstr-eng.htm)
Activitatile principale ale companiei sunt:
- Acordarea / vanzarea de informatii media catre solicitanti;
- Administrarea si dezvoltarea telefonica a informatiilor si a bazei de date.

Scopul nostru este de a deveni principala companie care ofera servicii media in Romania, fiind demni de increderea partenerilor si a clientilor nostrii, contribuind la evaluarea si dezvoltarea continua a angajatilor nostri.