Reprezentant Vanzari

NETSAFE SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti
-stabilirea de contacte cu clientii potentiali, prezentarea produselor firmei
-elaborarea ofertelor si prezentarea acestora in fata clientilor potentiali
-realizarea target-lui de vanzari
-Analiza concurentei
-Elaboreaza rapoarte de vanzari scrise lunare si anuale si le prezinta echipei manageriale
-Participa la implementarea strategiilor de marketing
ale companiei

CERINTE

Studii superioare finalizate (profilul economic - comercial constituie un avantaj)
Experienta relevanta in domeniul vanzarilor (minim 2 ani)
Experienta in vanzarea de solutii IT reprezinta un avantaj major
Bune abilitati de operare PC
Permis de conducere cat. B
Initiativa, flexibilitate, orientare spre rezultate
Excelente abilitati de comunicare si negociere
Cunoastrerea foarte buna a pietei de securitate IT

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant, corelat cu rezultatele
-Training de specialitate
-Avantaje complementare
-Posibilitati de dezvoltare profesionala

Companie specializata in solutii integrate de securitate IT, WAN, Wi-Fi furnizeaza inca din 1995 solutii pentru securitatea retelelor, gratie parteneriatelor solide si constructive cu cei mai mari producatori de echipamente de securitate din lume.