Reprezentant vanzari

K.D. Yang Birotica S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prospectarea continua a pietei pentru identificarea de noi oportunitati de dezvoltare
- stabilirea intalnirilor cu potentialii clienti in vederea incheierii de parteneriate
- cresterea cifrei de vanzari
- crearea si mentinerea unor relatii de buna colaborare cu partenerii firmei
- urmarirea si coordonarea contractelor in derulare
- organizarea bazei de date si raportare periodica
- servicii post-vanzare

CERINTE

- experienta pe post de vanzari anterioara de minim 3 ani (conditie obligatorie)
- abilitati de vanzare, atitudine proactiva
- orientare spre clienti, identificarea cerintelor acestora
- bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
- personalitate deschisa - buna relationare cu potentialii clientii
- persoana motivata, orientare spre rezultate
- cunostinte hardware si software
- reale abilitati de comunicare in limba engleza
- permis de conducere cat.B
- studii superioare

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
cadru dinamic
colectiv tanar

Societatea noastra are o indelungata activitate de importator si distribuitor pe piata romaneasca,inca din 1998, fiind recunoscuta in domeniul biroticii ca facand parte din topul comerciantilor in domeniu. Incepand cu vara anului 2004, K.D. YANG BIROTICA S.R.L., alaturi de domeniul biroticii, si-a extins importurile cu: accesorii si componente PC, usi pliante de interior si medii de stocare a datelor. Calitatea produselor este remarcabila, putand face fata cu succes competitiei de pe piata romaneasca. Dorim sa oferim clientilor nostrii conditii de colaborare flexibile si atragatoare, capabile de a satisface cerintele fiecarui client.