Reprezentant Vanzari

4 CAR REFINISH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective principale:
Realizarea targetului de vanzare alocat
Marirea numarului de clienti noi
Vizite la clienti si prezentare de produse si servicii
Creeaza si dezvolta relatii cu clientii
Deruleaza proiecte pentru clientii actuali
Raspunde de recuperarea banilor de la clienti
Identifica noi clienti potentiali pe piata - baze de date de clienti actuali si potentiali
Isi planifica activitatea de vanzare
Face rapoarte de activitate - zilnic
Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali
Aduna informatii despre concurenta si clientii lor
Invata produsele si caracteristicile tehnice

CERINTE

Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
Atitudine de vanzator, Orientat spre clienti. Identifica usor si Intelege nevoile si dorintele clientilor
Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi
Orientat spre construirea unei cariere
Foarte muncitor, rezistent la stress
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Om de echipa
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent. Creativ, cu initiative
Dinamic, energic, Disponibil sa calatoreasca
Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.
Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare
Permis si experinta condus min.2 ani in bucuresti.Bun cunoscator al orasului

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonus din vanzari,
Bonuri de masa,
Telefon de serviciu
Masina de serviciu
Asigurare medicala

DESCRIEREA FIRMEI

Importator accesorii pentru vopsitorii auto.