REPREZENTANT VANZARI

I.D. Sarrieri Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti un candidat motivat, activ, cu o atitudine pozitiva, flexibila si naturala? Doriti sa lucrati intr-un mediu tanar si dinamic?
Atunci, asteptam sa va inscrieti!
- Promovarea produselor companiei, dezvoltarea retelei de clienti
- Intocmirea rapoartelor zilnice, lunare, trimestriale si a analizelor periodice
- Asigurarea serviciului de vanzare si incasare pentru produsele firmei, respectand politica de vanzari a companiei

CERINTE

Candidatul trebuie sa demonstreze:
- abilitati de comunicare si negociere, spirit de initiativa
- 3-5 ani experienta in vanzari
- o buna cunoastere a pietei din domeniul lenjeriei constituie un avantaj
- dinamism, optimism, rezistenta la stress
- permis conducere categ B
- disponibilitate la program prelungit si deplasari

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu, pachet salarial atractiv

Bine cunoscut producator de lenjerie de lux, cu o retea de distributie in dezvoltare in intreaga lume, cauta cei mai buni candidati pentru a se alatura echipei I.D. Sarrieri !