REPREZENTANT VANZARI

Denovo Medical

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produse specifice de stomatologie si de laborator de tehnica dentara la clientii din portofoliu
- Asigura legatura directa intre clienti si companie, oferind astfel cea mai buna reprezentare a produselor si serviciilor companiei.
- Construieste si mentine relatii profesionale de lunga durata cu clientii

CERINTE

Educatie / Experienta
- Absolvent studii superioare
- Minim 2 ani experienta in vanzari
- Cunostinte despre piata si produsele de stomatologie constituie un avantaj

Competente / Abilitati
- Entuziasm, atitudine proactiva, orientata spre rezultate imediate (transpuse inclusiv in plan financiar) si capacitate de automotivare;
- Excelente abilitati sociale, de comunicare si de negociere
- Capabil sa asimileze informatii tehnice
- Limba engleza, cel putin nivel mediu
- Disponibilitatea de a lucra in domeniul stomatologiei prin intermediul unei companii care ofera servicii

Alte cerinte
- Disponibilitatea de a calatori pana la 50% din timp, in functie de solicitari
- Permis de conducere, fara cazier

BENEFICII OFERITE

Compania ofera pachet salarial atractiv, pregatire tehnica de specialitate, oportunitati de dezvoltare prin prisma clientilor tinta, un mediu de lucru profesional, cu provocari atat profesionale, cat si in plan personal, training-uri orientate pe dezvoltarea de abilitati specifice activitatii.

Denovo Medical este o companie cu acoperire nationala, ce distribuie produse si echipamente pentru cabinetele stomatologice si laboratoarele de tehnica dentara, avand in portofoliu cei mai importanti furnizori din domeniu.