Reprezentant vanzari

S.C. DOGAN MEDIA INTERNATIONAL S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administreaza portofoliul de clienti al companiei;
Primeste si verifica toate comenzile primite de la clienti;
Face analiza comanda/ cost pentru fiecare client alocat;
Mentine si actualizeaza baza de date cu prospectii si clientii companiei;
Elaboreaza si sustine periodic prezentari ale companiei.

CERINTE

O prezenta de 2- 3 ani pe piata de publicitate;
Excelente abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
Putere de convingere, orientare catre client si calitate, un foarte bun autocontrol si o atitudine pozitiva, persoana pro- activa si diplomata.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Conditii de lucru moderne si ergonomice;
Atmosfera dinamica si stimulativa.

Kanal D este cel mai recent post de televiziune de tip generalist, lansat in Romania prin parteneriatul a doua dintre cel mai puternice trusturi de media din Europa: grupul media Ringier si Dogan Media International S.A., filiala locala a celui mai mare grup media din Turcia, Dogan Yayin Holding.

Ca echipa, KANAL D continua sa isi extinda echipa cu tineri entuziasti care doresc si depasesc limitele pietei media de azi. Daca te recunosti in portretul de mai jos si esti pasionat de media, poti deveni si tu parte a echipei KANAL D. Aplica acum!