REPREZENTANT VANZARI

PRESTIGE PARFUM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- familiarizarea cu produsele comercializate de firma noastra
- dezvoltarea relatiilor cu clienti existenti si selectarea noilor clienti.
- realizarea vanzarilor prin restocarea continua si prezentarea ofertei de noutati saptamanal
- controlul si incasarea clientilor la timp
- redactarea rapoartelor de vanzari
- implementarea si controlul promotiilor
Angajatul trebuie sa se ocupe de promovarea produselor si de realizarea de
oferte.

CERINTE

- studii medii/superioare
- experienta in domeniu pe un post similar
- persoana dinamica, comunicativa, inovativa,capacitate de adaptare la mediul
concurential.
- capacitati deosebite in relatiile cu oamenii, un bun negociator in scopul obtinerii
de rezultate relevante
- optimism, curaj, imaginatie, respect, organizare desavarsita, dorinta de afirmare

BENEFICII OFERITE

Posibilitatile de castig sunt proportionale cu realizarile si gradul de implicare.

Firma de distributie produse de parfumerie si cosmetică de lux .