REPREZENTANT VANZARI

sc AQUA CASA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzari directe
- creaza si dezvolta relatii cu clienti
- incheierea contractelor specifice activitatii
- coordoneaza activitatea de distributie pentru comenzi, livrari si plati conform politicii generale a firmei
- promovarea si vanzarea produselor noi ale companiei.

CERINTE

- comunicativ
- adaptabil lucrului in echipa
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- atitudine de vanzator orientat spre clienti
- identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor
- initiativ,spirit proactiv
- posibilitate de a calatori prin tara si in strainatate
- posibilitate de a lucra intr-un mediu dinamic
- posibilitati de a convinge si de a purta o buna discutie cu clientilor potentiali
- limba engleza scris si vorbit
- limba bulgara se considera un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivational in functie de rezultate
- salariu fix + bonus
- telefon mobil
- masina

DESCRIEREA FIRMEI

O COMPANIE MULTINATIONALA IN DOMENIUL AMENAJARI INTERIOARE