Reprezentant vanzari

Business Equilibrium SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-mentine relatia profesionala cu actualii clienti.
- promoveaza noile produse clientilor existenti cat si celor potentiali.
- dezvolta portofoliul existent prin identificarea de potentiali clienti.
- se ocupa de incheierea contractelor, de livrarea si facturarea comenzilor.
- indeplineste obiectivele si targetul de vanzari.
- se documenteaza permanent asupra materialelor folosite pentru a se putea adapta nevoilor fiecarui client.
- mentine in permanenta legatura cu departamentul de productie pentru realizarea optima a proiectelor clientilor sai

CERINTE

-Studii superioare finalizate, de preferat o facultate tehnica.
- Experienta in vanzari de minim 3 ani.
- Cunostinte operare PC.
- Persoana sociabila, flexibila si cu foarte bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

-salariu fix si comision la fiecare proiect ;
- telefon de serviciu.
- masina de serviciu

Business IQ recruteaza pentru o companie care este cel mai mare productor de semnalistica din Romania si unul dintre lideri in Europa Centrala si de Est, acoperind direct sau prin partenerii sai intreaga piata regionala. Compania ofera intreaga gama de servicii si produse, de la design si dezvoltare de produs pana la productia efectiva, instalare si mentenanta, concentrandu-se pe retele de benzinarii, showroom-uri auto, lanturi de retaileri si display-uri.

Business IQ is specialized in providing recruitment and selection services on the Romanian market. We focus on the specifics of your industry and help you make informed decisions about the right people for your business.
We help our clients communicate, attract and select the best professionals and support our partners in the area of image building and recruitment.
Visit www.ecareer.ro for more information on our open positions.