Reprezentant vanzari

Hasit Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant local de vanzari pentru zona: Bucuresti.
- promoveaza produsele firmei
- identifica nevoile clientului si ii prezinta solutii tehnice viabile
- mentine legaturi cu celelalte departamente pentru finalizarea intr-o perioada optima a proiectelor
- identifica clienti noi pentru care realizeaza oferte si apoi le prezinta in vederea incheierii de contracte
Raspunde pentru: indeplinirea planului de vanzari/incasari,incadrarea in bugetul alocat.

CERINTE

Experienta in vanzarea/distributia materialelor de constructii
Abilitati de negociere si comunicare.Cunoasterea modalitatilor de aplicare pt materialele de finisa reprezinta un avantajj.
Disponibilitatea deplasarilor in teritoriul alocat.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a dezvolta o cariera prin folosirea adecvata a potentialului individual
- masina de servici, laptop, telefon mobil
- training-uri diverse

DESCRIEREA FIRMEI

Producator mortare uscate