Reprezentant Vanzari

SC. MILCA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor firmei; contactare clienti nespecializati si incheiere contracte pentru vanzarea produselor firmei; dezvoltarea retelei de distributie; se lucreaza numai la nivel de top management

CERINTE

NUMAI absolvent studii superioare tehnice (invatamant de lunga sau scurta durata), aptitudini manageriale, dinamism, incredere in sine, bune abilitati de comunicare, prezenta placuta, perseverenta, ambitie, devotament, rezistenta la solicitari multiple, permis de conducere, disponibilitate pentru deplasari in tara;

BENEFICII OFERITE

Carte de munca, salariu, masa de pranz, telefon de serviciu, plata orelor suplimentare, bonusuri.
Se asigura masina de serviciu si comision din contractele incheiate

Firma specializata in producerea de echipamente de inchidere in constructii:usi de garaj rezidentiale si industriale, rulouri pentru ferestre, echipamente industriale, rampe de egalizare, automatizari pentru porti.