Reprezentant Vanzari

MULTIGALAXY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor companiei, mentinerea si initierea de noi relatii comerciale cu partenerii de afaceri in zona alocata;

- Monitorizarea atenta a mediului de afaceri din zona alocata, analiza competitiei si a produselor concurente, identificarea noilor oportunitati de afaceri;

CERINTE

- absolvent studii superioare sau in curs de desfasurare, foarte bune abilitati de comunicare in limba engleza, utilizare PC (Word, Excel, Baze de date), carnet auto B;

- experienta minim 2 ani in activitati de promovare si vanzare bunuri (de preferat industriale: aparate de aer conditionat, aparatura electronica, alte bunuri) ;

- disponibilitate pentru deplasari, dinamism, initiativa, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru motivant, profesionist, favorabil dezvoltarii unei cariere;
- Pachet salarial motivant.

Firma romaneasca avand ca obiect principal de activitate importul si instalarea de echipamente de ventilatie si climatizare cu diverse aplicatii.