Reprezentant Vanzari

Digital Dream

Job expirat

RESPONSABILITATI

Digital Dream (firma web design) cauta colaboratori in domeniul Marketing. Colaboratorii vor obtine 25 % din valoarea contractelor efectuate, contractul cu valoarea cea mai mica fiind de 250 Euro (20 de contracte a 250 Euro fiecare, rezulta un salariu lunar de 1000 Euro).

Oferim posibilitatea celor mai buni colaboratori (obtin cea mai mare valoare a contractelor incheiate ) de a deveni sefi de grupa, urmand sa castige in plus 10 % din valoarea contractelor incheiate de membrii grupei pe care o conduc.

Asteptam CV-urile dumneavoastra la andresa nedelcu.alin@digitaldream.ro

Va asteptam la interviu!

CERINTE

Cerinte primare:
- cunostinte de baza in domeniul calculatoarelor si al internetului,
- experienta in vanzari.

Cerinte secundare:
- cunoasterea a cel putin o limba straina (preferabil limba engleza),
- posesor laptop, telefon mobil.

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
- program flexibil,
- posibilitatea de a castiga sume mari de bani in timp record,
- prime suplimentare la atingerea planurilor de vanzari,
- lipsa constrangerilor privind locul si colectivul de munca.

Dezavantaje:
- fiind un contract de colaborare,
- nu oferim carte de munca.

DESCRIEREA FIRMEI