Reprezentant Vanzari

Prime Telecom

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea produselor si serviciilor furnizate de companie
- semnarea contractelor de loializare pentru toti clientii existenti
- identificarea si contactarea clientilor potentiali in vederea cresterii portofoliului
- gestionarea relatiei cu clientii

CERINTE

- absolvent studii superioare
- experienta in vanzari bussines to bussines (minim 1 an)
- cunostinte tehnice in domeniul IT&C (constituie un avantaj)
- cunoasterea pietei locale (constituie un avantaj)
- buna cunoastere a limbii engleze
- abilitati de comunicare si organizare
- permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-salariu fix + comision din vanzari
- telefon de serviciu
- autoturismul companiei

PRIME TELECOM se pozitioneaza pe piata romaneasca de telecomunicatii in sectorul transportatorilor de capacitate ce ofera servicii de conectivitate punct-la-punct si clear channel, pe suport de fibra optica si wireless. Principalul obiectiv al companiei noastre este acela de a furniza partenerilor si clientilor infrastructura si suportul tehnic necesar initierii sau dezvoltarii afacerii acestora, oferind flexibilitate, adaptabilitate si interactiune.