Reprezentant vanzari

Business Concepts International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginerul de vanzari este persoana cheie, care incearca sa ofere solutii tehnice clientilor (persoane fizice sau firme) si arhitectilor, departamentului tehnic al firmelor de constructii, colaboreaza cu departamentul tehnic montaje din cadrul firmei noastre, este capabil sa faca o oferta, un necesar de materiale si un deviz pentru o noua lucrare. Inginerul de vanzari este subordonat direct directorului de vanzari, si trebuie sa-si indeplineasca targhet-urile stabilite pentru diversele grupe de produse

CERINTE

-Absolventul unei institutii de invatamant (preferabil tehnic-inginer, cel mult student in an terminal),
-Permis de conducere categoria B (minim 2 ani vechime),
-Excelent organizator, spirit analitic, capabil sa ia decizii si sa-si asume responsabilitati,
-Persoana dinamica, comunicativa, diplomat, cu putere de convingere,
-Experienta relevanta in vanzari,
-Cunostiinte PC (word, excel),
-Capacitatea de a lucra sub stres, la program prelungit

BENEFICII OFERITE

-Masina de servici,
-Telefon de servici,
-Bonusuri in functie de realizarea obiectivelor,
-Lucrul intr-un cadru organizat
Traininguri, cursuri si scolarizari la principalii producatori ai caror parteneri de afaceri suntem,
Posibilitatea de promovare si dezvoltare in cadrul firmei noastre

Firma specializata in distributia si montajul de invelitori si accesorii:Bramac,Tondach, Velux, Lindab, Ruukki, ACO