REPREZENTANT VANZARI

BEST RECRUITING COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATILE POSTULUI:

-mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-intocmirea si emiterea ofertelor, catre poetntialii beneficiari
-promovarea imaginii companiei intr-un mod profesionist
-dezvoltarea retelei de distribuitori
-realizarea periodica a raportului de activitate
-prezentarea de mostre de produs si demonstratii practice la sediul clientilor
-efectueaza deplasari locale cat si in tara

CERINTE

-studii superioare finalizate/in curs
-experienta relevanta in relationarea cu clientii/vanzari
-studii/calificare in domeniul chimiei constituie avantaj
-cunostinte operare pc
-personalitate dinamica, atitudine proactiva, orientare spre rezultate
-limba engleza nivel mediu
-abilitati de comunicare
-spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

-posibilitate de dezvoltare profesionala in domeniul vanzarilor
-pachetul salarial motivant este alcatuit din salariul fix si comisionul acordat in functie de realizari
-masina, telefon

Best Recruiting Company ofera consultanta in domeniul resurselor umane