REPREZENTANT VANZARI

ProfiPower SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru detine primul centru pentru informare, comert si servicii specializate din domeniul constructiilor, din Romania. Compania se adreseaza arhitectilor, inginerilor, designerilor sau antreprenorilor dar si beneficiarilor finali.

Responsabilitati :
- atingerea obiectivelor stabilite de catre managementul companiei
- fidelizarea clientilor existenti in portofoliul companiei si atragerea de clienti noi
- promovarea si vanzarea serviciilor si solutiilor companiei
- identificarea nevoilor clientilor si propunerea celor mai bune solutii
- intocmirea ofertelor catre clienti si negocierea contractelor
- propuneri pentru imbunatatirea si eficientizarea procesului de vanzare

CERINTE

Profilul candidatului ideal :
- minim 2 ani de experienta in vanzari
- studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
- cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
- abilitati de comunicare si negociere
- proactivitate
- creativitate
- initiativa
- abilitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa

BENEFICII OFERITE

Oferta :
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist
- training-uri
- oportunitati profesionale
- pachet salarial atractiv

Daca sunteti interesat de aceasta pozitie, va rugam vizitati website-ul nostru www.profipower.ro si trimiteti-ne CV-ul la recrutare@profipower.ro!

ProfiPower is a specialized recruitment company, dedicated to placing professionals with university or advanced degree in the following fields: finance, IT, human resources, sales and marketing, management, legal, and engineering. Our services include permanent and temporary recruitment as well as tailor made human resources-, in- and outsourcing solutions to meet the client\'s specific needs.