Reprezentant Vanzari

Inedit Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Obiectul de activitate al societati este comercializarea in Romania a produselor Companiei (organe de asamblare, scule de mana, scule manuale electrice, pneumatice, produse chimice pentru montaj si etansare).etc
- Atributii: promovarea produselor companiei
indeplinirea target-urilor de vanzari

CERINTE

- absolventi cu studii superioare sau medii, dinamici, entuziasti;
- abilitati de comunicare si negociere;
- cunostinte tehnice minime;
- posesor carnet de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

- Se acorda un pachet salarial atractiv si motivant in acord cu performanta (salariu fix, bonuri masa, comision din vanzari, bonusuri pentru clienti activi si cifra de afacere, prime);
- Promovare in urma performantelor profesionale obtinute.
- Cursuri de initiere si perfectionare;
- Auto, abonament telefon.

Societate ce activeaza in domeniul echipamentelor auto, consumabile auto, cu o experienta de mai bine de 5 ani in domeniu, lucrand cu firme de renume din Germania, Italia, Olanda etc