Reprezentant Vanzari

People Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:
- Prospectarea zonei alocate si identificarea potentialilor clienti.
- Reprezentarea companiei in relatia directa cu clientii.
- Promovarea produselor si solutiilor/serviciilor catre potentialii clienti.
- Vanzarea produselor si solutiilor/serviciilor in functie de nevoile potentialilor clienti.
- Mentinerea clientilor activi, printr-o legatura constanta cu acestia si identificarea potentialelor oportunitati de afaceri.
- Realizarea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata.

CERINTE

- Studii medii sau superioare.
- Experienta de minim 1 an in vanzare (prospectare-vanzare-mentinere)
- Cunoasterea modului de abordare clientilor-companii in procesul de vanzare.
- Cunostinte de limba engleza necesare intelegerii documentatiei tehnice.
- Bune abilitati de comunicare.
- Atentie la detalii, capacitate de organizare.
- Curiozitate pentru a intelege si descoperi oportunitati de afaceri in intalnirile profesionale.

BENEFICII OFERITE

- Cursuri de calificare.
- Salariu fix, cu posibilitate de crestere.
- Comision atractiv.
- Masina.
- Telefon mobil.
- Conditii de lucru foarte bune.

Clientul nostru este o companie dinamica, ce asigura servicii complete de copiere, managementul documentelor si servicii tehnice de instalare si intretinere a echipamentelor. In prezent cauta Reprezentanti de Vanzari care isi doresc un loc de munca in care performanta este rasplatita.

People Design ofera clientilor sai solutii personalizate de atragere a angajatilor potriviti, identificare a potentialului oamenilor, si construieste strategii de motivare si instruire eficiente.