REPREZENTANT VANZARI

LAUREN FINANCE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza imaginea si serviciile companiei in relatia cu clientii;
- Contribuie la cresterea portofoliului de clienti, prin identificarea de noi clienti;
- Stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
- Identifica oportunitati de afaceri si finalizeaza contracte cu clientii.

CERINTE

- Absolventi de facultate sau studenti in ani terminali;
- Disponibilitate pentru lucru in regim full-time si pe perioada determinata;
- Abilitati de comunicare si transmitere corecta a mesajelor;
- Abilitati de persuasiune;
- Persoana organizata, proactiva, responsabila si cu initiativa;
- Atitudine pozitiva, flexibilitate, creativitate;
- Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj;
- Cunostinte limba engleza reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru atractiv, in cadrul unei echipe dinamice si creative.
Startup cariera intr-o industrie emergenta.

Compania Lauren Finance IFN SA este o institutie financiar nonbancara ce activeaza in domeniul creditelor de consum specializata in industria Pharma. Lauren Finance este parte componenta a grupului A&D Pharma si activeaza pe piata din Romania incepand cu anul 2004. Este o companie activa, responsabila si implicata social, in plina dezvoltare datorita proiectelor demarate.