REPREZENTANT VANZARI

AQUA REGIS - Menbru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor firmei;

- initierea si gestionarea proceselor de vanzare;

- incheierea si urmarirea contractelor de vanzare;

- redactarea si transmiterea rapoartelor de vanzari.

CERINTE

- studii superioare finalizate;

- experienta in vanzari business to business minim 2 ani;

- cunostinte operare pc (Microsoft Office) - nivel mediu;

- cunostinte limba engleza - nivel mediu;

- capacitate de a lucra independent, bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv: masina, telefon mobil, bonusuri, traininguri.

Infiintata in 2002, cu capital integral romanesc, Aqua Regis este o companie tanara, dedicata furnizarii de apa prin intermediul dozatoarelor (watercoolers). La baza activitatii firmei stau doua principii de baza: respectul fata de angajati, societate, clienti, consumatori, si profesionalismul echipei noastre.