Reprezentant vanzari

SC Cobalt srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea de servicii internet catre persoane fizice

CERINTE

-Abilitati de comunicare si negociere
-prezenta agreabila

BENEFICII OFERITE

-salariu fix pe carte de munca + comision motivant
-oportunitatea unei cariere de succes intr-o companie dinamica si inovativa
-mediu de lucru profesionist
-posibilitate de promovare
-stabilirea propriului program de munca

Conceptul iLink s-a nascut din dorinta de a oferi abonatilor rezidentiali (home users) o larga gama de servicii de telecomunicatii prin cele mai rapide conexiuni si interconectari
Prin calitatea superioara a infrastructurii (FTTH, routere Cisco, servere de ultima generatie) si a serviciilor de internet si telefonie alternativa (conectivitate internationala cu mai marii operatori Tier 1 in Frankfurt si Viena, interconectare nationala si internationala cu operatorii de voce si date), ne situam mult deasupra competitiei prin vitezele de transfer atinse.

iLink, este un proiect nou, si a devenit in scurt timp unul din liderii pe piata din Bucuresti in servicii de internet rezidentiale, ofertele noastre venind in sprijinul celor ce doresc acces rapid la informatie, eficient si sigur dar cu un suport tehnic de calitate.