Reprezentant vanzari

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturile sunt pentru orasele Buzau, Bucuresti, Bacau
• Promoveaza continuu produsele pe piata cat si principiile organizatiei: promptitudine, corectitudine, flexibilitate, spirit de cooperare.
• Desfasoara in mod sistematic si planificat activitati de identificare a potentialilor clienti, a necesitatilor acestora si ale pietei.

CERINTE

• Abilitati de comunicare, gandire tehnica, responsabilitate
• Studii superioare (studiile tehnice constituie un avantaj)
• Experienta relevanta in vanzari, obligatoriu in domeniul materialelor de constructii
• Cunostinte de operare PC – MS Office
• Permis de conducere categoria B, minim 2 ani

BENEFICII OFERITE

• salariu fix + comision
• masina de serviciu
• telefon de serviciu

Esti o presoana dinamica, comunicativa cu dorinta de dezvoltare profesionala? Vrei sa te alaturi unei echipe active? Vrei sa faci parte dintr-un proiect in cadrul cauria se investeste in performanta si reusitele sunt nu doar apreciate ci si rasplatite? Vrei sa iti dezvolti cariera in cadrul uneia dintre cele mai mari companii din domeniul productiei si distributiei de sticla din Romania?
Daca da aplica pentru unul dintre posturile de Reprezentant Vanzari recrutate de Pluri Consultants!!!