Reprezentant Vanzari

STUDIO HOUSE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea si prospectarea de noi oportunit¿ti de vânz¿ri;
- Administrarea portofoliului individual de clienti (existenti/prospectati)
- Urm¿reste contractele încheiate, în vederea extinderii gamei de servicii oferite si fideliz¿rii clientului
- Respectarea criteriilor de performant¿ stabilite
- Identific¿ corect nevoile clientului business astfel încât s¿ poat¿ veni în întâmpinarea necesit¿tilor clientului cu cele mai bune propuneri

CERINTE

- dorinta de promovare
- persoana activa
- rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

in functie de vanzari

Infiintata in 2006, STUDIO HOUSE furnizeaza servicii si produse necesare amenajarii de case, spatii de birou, spatii comerciale.
• Proiectare si consultanta in arhitectura
• Amenajari interioare, space planning
• Conceptie si proiectare elemente de mobilier
• Design de obiect
• Project management pe lucrari
• Producerea si comercializarea de mobilier
• Comercializarea de pardoseli, sisteme de iluminat, sisteme electrice si electronice, accesorii.