REPREZENTANT VANZARI

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentarea si promovarea produselor firmei in relatiile cu clientii;
Vanzarea produselor firmei si incasarea facturilor;
Organizarea si planificarea vizitelor la clienti;
Intocmirea de rapoarte de activitate zilnice si saptamanale;
Este responsabil cu implementarea programelor de marketing;
Asigurarea consultantei in utilizarea produselor comercializate.

CERINTE

Absolvent studii medii sau superioare;
Experienta relevanta in domeniu: min. 1 an in vanzari;
Cunostinte bune MS Office, INTERNET;
Cunostinte bune de limba ENGLEZA (constituie avantaj); Permis auto, categoria B cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa aiba un aspect placut ingrijit, sa fie o persoana atenta la detalii, motivata de performanta si cu dorinta de a castiga cat mai mult, optimista, care nu se descurajeaza usor.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar va fi dupa perioada de proba (2 luni) cuprins intre 1600 si 2200 RON (salariul de baza 1000 RON + 4% (2% - din vanzari si 2% - din incasari) si bonusuri in functie de realizari;
In perioada de proba (2 luni) salariul va fi de 1500 RON (salariul de baza 1000 RON + 500 RON bonus clienti noi - 50 lei/client nou);
Se ofera bonificatii / prime in functie de realizari;
Se ofera auto la dispozitie, telefon, prime si bonificatii in functie de realizari.
Program de lucru L-V: 8.45-18.00, specific postului;
Perioada de proba este de 2 luni.
Exista posibilitati reale de promovare.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU:

* Companie cu profil de activitate:
- Import si distributie de produse cosmetice, aparatura si mobilier destinate exclusiv saloanelor de coafura.
* Locatia: sector 6 Bucuresti.

www.mediamarket.ro

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .